Skip to content

SPECJALNA ZNIŻKA 50% - WAŻNA TYLKO DZIŚ

DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

GWARANTOWANY ZWROT W CIĄGU 14 DNI

  Informacje o wysyłce

  Wszystkie nasze przesyłki są pakowane indywidualnie, w zależności od liczby przedmiotów i ich konfiguracji. Opakowanie składa się z papierowych/kartonowych pudełek, a w niektórych przypadkach może być minimalne plastikowe opakowanie, aby zapewnić ochronę przedmiotów.

  Czy wysyłacie towary na terenie całej Europy i ile kosztuje wysyłka?

  Tak, realizujemy wysyłki na terenie całej Europy. Wszystkim klientom oferujemy bezpłatną wysyłkę krajową ze śledzeniem zamówienia. Brak kosztów wysyłki i podatku od sprzedaży: chcemy, aby Twoje doświadczenie było proste i wydajne.

  Czas przetwarzania

  Przetwarzanie zamówień po ich otrzymaniu i przed wysyłką może czasami zająć 2-4 dni. Nie wysyłamy w weekendy.

  Gdzie mogę znaleźć numer przesyłki?

  Po wysłaniu przedmiotów powinieneś otrzymać automatyczne powiadomienie z systemu za pośrednictwem poczty elektronicznej, zawierające numer śledzenia. Jeśli go nie otrzymałeś lub jeśli numer śledzenia nie działa, nie martw się.
  Skontaktuj się z nami, a my to rozwiążemy! Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, wyślij nam e-mail, a my Ci pomożemy!

  Jakie są czasy wysyłki?

  Standardowy czas wysyłki: około 7-10 dni roboczych po wysyłce.

  Nieprzewidziane opóźnienia

  W niektórych przypadkach dostawa może potrwać dłużej niż standardowy czas wysyłki wskazany powyżej. Większość tych opóźnień jest spowodowana międzynarodowymi procedurami celnymi, których nie możemy śledzić. Skontaktuj się z nami, jeśli przesyłka dotrze zbyt długo, a my będziemy współpracować z Tobą, aby rozwiązać każdą sytuację.

  Darmowa dostawa

  Szybka wysyłka na terenie całej Polski

  Zwroty gwarancyjne

  14-dniowa gwarancja zwrotu

  Pomoc 24/7

  Obsługa klienta zawsze gotowa

  Bezpieczne płatności

  Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo