Skip to content

SPECJALNA ZNIŻKA 50% - WAŻNA TYLKO DZIŚ

DARMOWA WYSYŁKA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

GWARANTOWANY ZWROT W CIĄGU 14 DNI

  Informacje dotyczące zwrotów

  Zwroty

  Nasza polityka zwrotów trwa 15 dni od daty dostawy. Po upływie 15-dniowego okresu zwrot nie będzie już możliwy. Aby zwrot był kompletny, przedmiot nie może być używany i musi być w takim samym stanie, w jakim został otrzymany. Ponadto przedmiot musi zostać zwrócony w oryginalnym opakowaniu. Aby dokonać zwrotu i refundacji, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu. Koszt wysyłki zwracanego przedmiotu ponosi nadawca i nie podlega on zwrotowi. Zwroty uszkodzonych lub brakujących przedmiotów będą możliwe tylko wtedy, gdy w momencie dostawy przez kuriera klient przyjmie towar z zastrzeżeniem.

  Zwrot pieniędzy (w stosownych przypadkach)

  Po otrzymaniu i sprawdzeniu paczki wyślemy wiadomość e-mail z powiadomieniem o pomyślnym dostarczeniu przesyłki. Poinformujemy również o przyjęciu lub odrzuceniu zwrotu. Jeśli proces zwrotu zostanie zatwierdzony, automatycznie przelejemy odpowiednią kwotę na kartę kredytową lub pierwotnie użytą metodę płatności w ciągu 30 dni od przyjęcia zwrotu.

  Uwaga: W przypadku wszystkich produktów zakupionych na wyprzedaży lub z rabatem, pełny zwrot pieniędzy nie zawsze jest gwarantowany, jednak otrzymasz kupon rabatowy, który możesz wykorzystać w naszym sklepie internetowym.

  Darmowa dostawa

  Szybka wysyłka na terenie całej Polski

  Zwroty gwarancyjne

  14-dniowa gwarancja zwrotu

  Pomoc 24/7

  Obsługa klienta zawsze gotowa

  Bezpieczne płatności

  Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo